Nalazite se ovdje: Naslovna >> Vijesti

Vijesti

18-08-2017

Crna Gora večeras sa Srbijom za finale EP

Muška kadetska košarkaška reprezentacija Crne Gore igraće večeras sa Srbijom polufinalni meč Evropskog prvenstva u Podgorici.

17-08-2017

TPCFL: Poraz Petrovca u Pljevljima

Rudar je u Pljevljima savladao Petrovac 4:1 i upisao prvi trijumf ove sezone.

16-08-2017

Fudbaleri Petrovca danas protiv Rudara

Utakmicama trećeg kola danas će biti nastavljeno takmičenje u Telekom Prvoj crnogorskoj fudbalskoj ligi.

15-08-2017

Brguljan: Gojković me ne poštuje, trebalo da igraju najbolji

Crnogorski vaterpolo reprezentativac Darko Brguljan oglasio se dvije sedmice dana nakon završetka Svjetskog prvenstva, koje nije dočekao kao član nacionalne selekcije.

15-08-2017

NAJAVA: Emisija Sportsko popodne 16. avgusta sa Danicom Krstajić

Bila je jedna od najvećih teniskih talenata jugoslovenskog tenisa na početku XXI vijeka.

15-08-2017

Ružić: Intezivno treniramo za nove i još bolje rezultate

Budvanski bokseri šestu sedmicu vrijedno treniraju pripremajući za nastavak sezone i već od septembra ih očekuje gust kalendar takmičenja.

12-08-2017

Talentovani Ljubanović potpisao ugovor praškom Slavijom

Omladinski reprezentativac Crne Gore, naš sugrađanin, osamnaestogodišnji golman Krsto Ljubanović u prisustvu svog menadžera Igora Gluščevića potpisao je trogodišnji ugovor sa Slavijom iz Praga.

10-08-2017

Mikijelj: Nakon Grblja, nadamo se bodovima i iz duela sa Sutjeskom

Nakon prošlogodišnje grčevite borbe za opstanak u eliti, fudbaleri Petrovca započeli su novu sezonu pobjedom. Gotovo kompletan novi sastav tokom ove takmičarske godine imaće puno posla, cilj se zna, a želja među igračima za realizaciju ambicija je veća nego ikada.

10-08-2017

Božović: Sve snage ćemo uložiti na povratak u Prvu ligu

Rukometaši Budvanske rivijere pripreme za novu sezonu u novom nižem rangu takmičenja počeće 21. avgusta. U izmijenjenom sastavu, izabranici Branislava Božovića pokušaće da se vrate u elitu gdje, zahvaljujući ranijim rezultatima, i pripadaju.

09-08-2017

NAJAVA: Emisija Sportsko popodne - gost Darko Brguljan

Gost emisije Sportsko popodne u srijedu, 9.avgusta, od 18 h je Darko Brguljan, vaterpolista Hanovera i reprezentativac Crne Gore.

08-08-2017

Daliborka treća na Olimpijskom Trijatlonu i otvorenom Prvenstvu Srbije

Na Olimpijskom Trijatlonu i otvorenom Prvenstvu Srbije, 6.avgusta, na Vlasinskom jezeru, u izuzetno jakoj konkurenciji, treće mjesto je osvojila naša sugrađanka Daliborka Davidović.

04-08-2017

Juniorska vaterpolo reprezentacija, ipak, na Svjetskom prvenstvu u Beogradu

Svjetsko vaterpolo prvenstvo za juniore biće održano od 5. do 13. avgusta u Beogradu, a zahvaljujući odustajanju ekipe Brazila učesnici takmičenja postaće i crnogorski vaterpolisti, istakao je trener vaterpolo reprezentacije Crne Gore Veljko Uskoković za Radio Budvu.

03-08-2017

Srđević: Našim trudom i rezultatima smo pokazali da pripadamo evropskoj eliti

Takmičar Karate kluba Stari grad i član državne reprezentacije Crne Gore Đorđe Srđević osvojio je dvije bronzane medalje u konkurenciji kata - pojedinačno i kata - ekipno na evropskom Univerzitetskom prvenstvu, koje se od 22. do 28. jula održava u Coimbri u Portugaliji.

30-07-2017

Vukčeviću bronza u Wroclavu

Crnogorski takmičar u ju-jitsu Dejan Vukčević osvojio je bronzanu medalju u kategoriji + 94 kilograma na juče završenim Svjetskim igrama neolimpijskih sportova u poljskom gradu Wroclavu.