Nalazite se ovdje: Naslovna >> Vijesti

Vijesti

21-10-2019

Zimonjić računa na Đokovića!

Novi format Dejvis kupa (teniskog svjetskog prvenstva) premijerno će se odigrati od 18. do 24. novembra u Španiji, a selektor reprezentacije Srbije, Nenad Zimonjić, imaće na raspolaganju i najboljeg tenisera svijeta, Novaka Đokovića.

21-10-2019

Tri bronzane medalje za KK "Budva" u Beču

Takmicari Karate kluba "Budva", učestvovali su na 19. Internacionalnom karate turniru pod nazivom "Vienna open" koji je održan prošlog petka u Beču.

21-10-2019

Partizanove dvije srušene tradicije u pet dana!

Bez Andree Trinkijerija na klupi, košarkaši Partizana savladali su u subotu u okviru trećeg kola ABA lige Mornar u "Topolici" sa 76:65.

21-10-2019

Izuzetan uspjeh Karate kluba "Positive" na "Grand Prix Montenegro 2019" turniru

Karate klub "Positive" je na juče održanom internacionalnom karate turniru "Grand Prix Montenegro 2019" bio izuzetno uspješan!

21-10-2019

Saša Petrić osvojio srebro na internacionalnom karate turniru u Beču

Karate klub "Stari grad" učestvovao je prošlog petka na internacionalnom karate takmičenju održanom u Beču pod imenom "Vienna Open".

20-10-2019

Bokseri Budve odlični na "Zagreb openu"

Bojana Gojković proglašena je za najbolju bokserku, Andrija Lambulić i Andrija Brajković osvojili su zlatne, dok su bronzane medalje pripale Nikoli Radenoviću i Damjanu Liješeviću na međunarodnoj reviji "Zagreb open".

20-10-2019

Budva u srijedu protiv Zvezde za prve bodove

Iz PVK Budva Bujedvanska rivijera pozivaju ljubitelje vaterpola da podrže naše momke u utakmici 5. kola A1 Regionalne vaterpolo lige protiv Crvene Zvezde.

19-10-2019

Odbojkaši Budve bolji od Budućnosti u derbiju

Odbojkaši Budve savladali su ekipu Budućnost Bemax na startu takmičarske sezone rezultatom 3:0 (25:19, 25:18, 25:20) na domaćem terenu, u susretu 1. kola crnogorskog šampionata.

18-10-2019

Budva – Budućnost Capital Plaza derbijem otvaraju novu sezonu

Odbojkaši Budve i Budućnost Volley na startu takmičarske sezone u MSC- u, 19. oktobra od 18h.

17-10-2019

Obojkaši Budve spremni za Ligu šampiona VIDEO

Odbojkaši Budve privode kraju pripreme za start obaveza u domaćem šampionatu, ali i u kvalifikacijama za Ligu šampiona.

14-10-2019

Takmičari karate kluba Budva uspješni u Kolašinu

Takmičari karate kluba Budva bili su uspješni na međunarodnom turniru "Kolašinski pobjednik 2019" na kojem su osvojili 16 medalja - šest zlatnih, pet srebrnih i pet bronzanih medalja.

13-10-2019

Karatisti Starog grada osvojili 12 medalja na turniru „Kolašinski pobjednik“

Karatisti karate kluba Stari grad osvojili 12 medalja na turniru „Kolašinski pobjednik“ na danas održanom 15. tradicionalnom međunarodnom turniru „Kolašinski pobjednik“.

13-10-2019

Poraz Mediteran Bemaksa

Odbojkašice Galeb Poliklinika Hipokrat su kao gošće slavile u Budvi protiv Mediteran Bemaksa 3:0 (25:22 25:19 i 25:20) u drugom kolu Prve crnogorske lige

13-10-2019

Budva poražena od Primorca

Vaterpolisti Primorca bili su bolji od Budve u crnogorskom derbiju četvrtog kola Triglav regionalne A1 lige.

13-10-2019

Pobjeda rukometaša Budvanske rivijere

Rukometaši Budvanske rivijere su u Budvi slavili protiv Jedinstva 28:24 (14:11) i upisali prve bodove ove sezone.

12-10-2019

Utakmica PVK Budva - VK Primorac

PVK Budva će večeras u 19h na domaćem terenu ugostiti ekipu Primorca iz Kotora.

10-10-2019

Kik boks seminar u Budvi

Kik boks seminar u Budvi održaće se u periodu od 16. do 18. oktobra, u organizaciji budvanskog kluba "City Stars".

10-10-2019

VK "Budva" danas obilježava 25 godina od titule šampiona Jugoslavije

VK "Budva" danas će svečano obilježiti 25 godina od najvećeg uspjeha budvanskog vaterpola - titule šampiona Jugoslavije 1994. godine, u hotelu Splendid sa početkom u 19.30h.

07-10-2019

Uspješan turnir u Novom Sadu za budvanske boksere

Tamara Radunović se nakon pauze uspješno vratila u ring pobjedom nad nezgodnom Adlahan Mehmedovom iz Bugarske, dok je Petar Marčić ostvario rutinsku pobjedu nad Franom Firerom iz Slovenije i tjesan poraz od višestrukog šampiona Irske Antonija Brauna, na juče završenom turniru "Nevidljivi heroji", u Novom Sadu.

05-10-2019

Poraz Budve u Splitu

Vaterpolisti Budve poraženi su večeras u Splitu od Mornara 10:6, u utakmici trećeg kola Triglav Regionalne A1 lige.