Ekskluzivno: Razgovor sa Nebojšom Čovićem u današnjem "Ritmu"

ABA liga se nastavlja, ali i sukobi na relaciji klubova. Nova sezona počinje 02. 10., a i u ovoj sezoni Crvena zvezda je glavni favorit za osvajanje titule.

27-09-2020

Petrovčani protiv Iskre u Danilovgradu

Fudbaleri Petrovca u meču šestog kola Telekom Prve lige gostuju Iskri u Danilovgradu. Meč na stadionu braće Velašević na programu je večeras u 18 časova.

27-09-2020

Budućnost danas gost Odenzea

ŽRK Budućnost će danas biti gost danskog Odenzea, u trećem kolu B grupe Lige šampiona. Želja je da se u Danskoj odigra bolje, uprkos činjenici da forma i dalje nije na željenom nivou, saopšteno je iz podgoričkog kluba.

26-09-2020

Budvani izgubili od Lovćena na startu

Rukometaši Budvanske rivijere poraženi su od Lovćena na startu nove sezone - 31:25 (16:10).

26-09-2020

Johanson odabrao za Zlatnu ligu

Ženska seniorska reprezentacija Crne Gore biće učesnik Zlatne lige koja se održava u Danskoj od 1. do 3. oktobra i na kojoj će pored domaćina, odmjeriti snage protiv Francuske i Norveške.

25-09-2020

Bajern poslije produžetaka do UEFA Superkupa

Fudbaleri Bajerna iz Minhena pobijedili su sinoć u Budimpešti ekipu Sevilje sa 2:1 nakon produžetaka i tako osvojili UEFA Superkup.

25-09-2020

Radošević se vraća u ring

Predrag Radošević nakon godinu po svemu sudeći boksovaće opet u Njemačkoj.

24-09-2020

Beker: Rafi će biti teže nego ranije na Rolan Garosu

Legendarni Boris Beker otkrio je glavne favorite pred nastupajući Rolan Garos. Njegov prvi izbor je Rafael Nadal, iako Španac iza sebe ima razočaravajuću sedmicu na Mastersu u Romu.

24-09-2020

Budućnost u Zenici sa Sarajevom

Fudbaleri Budućnosti igraće večeras u Zenici sa Sarajevom utakmicu trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope. Duel će početi u 20 sati.

24-09-2020

Šumaher je budan i diše, čak i hoda uz malu pomoć...

Mihael Šumaher je budan, diše, srce mu ima lijep ritam. Vjerovatno može i sjesti, čak možda i napraviti neki korak uz pomoć drugih, ali ne više od toga, rekao je renomirani neurolog Erih Riderer u dokumentarnom filmu francuskog TMC-a, čije riječi prenosi italijanska Gazzetta dello Sport, piše 24sata.

23-09-2020

Jadran osvojio Kup Crne Gore za 2007. godište, Budva peta

Finalni turnir Kupa Crne Gore u vaterpolu za 2007. godište odigran je u Budvi 21. i 22. septembra. Takmičilo se šest ekipa, a novi šampion je ekipa hercegnovskog Jadrana. Na ovom turniru tim Budve osvojio je peto mjesto.

23-09-2020

Kovinić 73. na WTA listi

Najbolja crnogorska teniserka Danka Kovinić nalazi se na 73 mjestu WTA liste najboljih svjetskih teniserki sa 932 boda.

22-09-2020

OK Mediteran Bemax Budva u Prvoj ligi za muškarce

Nakon pet sezona, i u godini svog petog rođendana, odbojkaški klub "Mediteran Bemax Budva" je donio odluku da se prijavi za učešće u društvu najboljih, saopšteno je danas na njihovoj zvaničnoj Facebok stranici.

22-09-2020

Otkazana svjetska klupska odbojkaška prvenstva

Administrativni odbor Svjetske odbojkaške konfederacije otkazao je klupska svjetska prvenstva u muškoj i ženskoj konkurenciji zbog pandemije korona virusa.

22-09-2020

Hames se brzo navikao na Premijer ligu

Izgleda da se Hames Rodrigez, nakon nešto više od 15 dana, uspješno adaptirao na engleski fudbal. U redove Evertona reprezentativac Kolumbije prešao je iz Real Madrida.

22-09-2020

U toku upis novih članova u Školu boksa

Upis novih članova u Školu boksa koju je pokrenuo BK "Budva" otvoren je do kraja oktobra. Mogu se prijaviti zainteresovani uzrasta od 8 do 13 godina, bez obzira na pol. Upis će trajati do kraj oktobra.

22-09-2020

Đoković pobjednik Mastersa u Rimu

Vodeći svjetski teniser Novak Đoković pobjednik je Mastersa u Rimu. On je juče u finalnom meču savladao Dijega Švarcmana 2:0, po setovima 7:5 i 6:3.

21-09-2020

Član KSR "Tuna", Boško Grivić osvojio drugo mjesto u podvodnom ribolovu

Boško Grivić, član KSR "Tuna" Budva u drugom krugu Pojedinačnog državnog prvenstva u podvodnom ribolovu, odžanom juče u Žanjicama, osvojio fantastično 2. mjesto, saopšteno je iz Kluba.

21-09-2020

FSCG u infrastrukuru i pomoć klubovima uložio 6,25 miliona

Fudbalski savez Crne Gore je u razvoj fudbalske infrastrukture, za finansijsku pomoć i potporu sportskom opremom klubovima, prošle godine potrošio 6,25 miliona eura, navodi se u izvještaju finansijkog poslovanja koji je danas jednoglavno usvojen na Skupštini te asocijacije.

21-09-2020

Udičari KSR Delfin srebrni na državnom prvenstvu

KSR "Delfin" iz Budve zauzeo je ekipno drugo mjesto i osvojio srebrnu medalju, na juče održanom državnom prvenstvo u sportskom ribolovu iz barke za seniore u Ulcinju, u organizaciji Saveza za sportski ribolov na moru Crne Gore i KSR „Bojana“ Ulcinj.