ENG | MNE

Nalazite se ovdje: Naslovna >> Vijesti

Vijesti

17-07-2019

Fudbaleri Sutjeske izborili plasman u drugo kolo kvalifikacija za Ligu šampiona!

Fudbaleri Sutjeske nakon boljeg izvođenja penala savladali su Slovan i izborili plasman u drugo kolo kvalifikacija za Ligu šampiona!

17-07-2019

Crna Gora neriješeno i sa Grčkom

Vaterpolo reprezentacija Crne Gore igrala je danas sa Grčkom neriješeno 10:10 (3:3, 2:1, 4:4 i 1:2), u utakmici drugog kola A grupe Svjetskog prvenstva u južnokorejskom Gvangdžuu.

17-07-2019

Nikola Marković najbolji na Memorijalu

Na olimpijskom strelištu Košljun u Budvi proteklog vikenda održano je prestižno takmičenje Memorijal “Milorad – Miško Lopičić” u disciplini leteće mete/trap.Trogodišnju dominaciju Dragana Mrkajića prekinuo je Nikola Marković (SK Gams) sigurnom pobjedom u finalu nadmetanja.

17-07-2019

Emina i Lana na Svjetskom prvenstvu u Ritmičkoj gimnastici

Emina Đekić iz GK "Budva" i Lana Damjanović iz podgoričkog GK "Enigma" učestvovaće na Svjetskom juniorskom prvenstvu u Ritmičkoj gimnastici, koje se od 17. do 22. jula održava u Moskvi.

15-07-2019

Remi Crne Gore i Srbije na startu Svjetskog prvenstva

Vaterpolo reprezentacija Crne Gore igrala je sa Srbijom neriješeno 10:10 (3:4, 2:2, 4:2 i 1:2), u prvom kolu A grupe Svjetskog prvenstva u južnokorejskom Gvangdžuu.

14-07-2019

Svjetsko prvenstvo: Crna Gora nakon ponoći sa Srbijom

Vaterpolo reprezentacija Crne Gore duelom sa Srbijom u ponedjeljak od 1:30 po crnogorskom vremenu počinje takmičenje na Svjetskom prvenstvu u južnokorejskom Kvandžuu.

14-07-2019

Đoković istorijskim finalom protiv Federera odbranio Vimbldon!

Novak Đoković pobijedio je Rodžera Federera i odbranio titulu na Vimbldonu.

13-07-2019

Bronzane medalje za Miloša Krasnićija i Nelu Radenović

Milos Krasnići je u danasnjem polufinalu nakon velike borbe za nijansu izgubio od kao stijena stamenog Vijajdepa iz Indije. Milos je u osmini finala savladao prekidom u drugoj rundi Aleksandra Ristovskog iz Makedonije, te u cetvrtfinalu Karla Sabljića iz Hrvatske.

11-07-2019

Gojković saopštio spisak za Svjetsko prvenstvo u Južnoj Koreji

Selektor Vaterpolo reprezentacije Crne Gore Vladimir Gojković saopštio je spisak od 13 igrača koji će nastupiti na Svjetskom prvenstvu u Južnoj Koreji.

09-07-2019

Crnogorski vaterpolisti ubjedljivi protiv Kine

Vaterpolo reprezentacija Crne Gore pobijedila je danas domaćina, selekciju Kine 17:5, u utakmici trećeg kola pripremnog turnira.

09-07-2019

Uspjeh PVK Budva na "Montenegro Open 2019"

Vaterpolo i plivački klub "Budva" bio je veoma uspješan na šestom međunarodnom plivačkom mitingu "Montenegro Open", koji je održan je 6. i 7. jula u Podgorici na otvorenom olimpijskom bazenu SC "Morača".

05-07-2019

Legendarni golman "ajkula" oprostio se od reprezentacije

Proslavljeni crnogorski vaterpolo golman, Miloš Šćepanović, saopštio je juče da završava reprezentativnu karijeru.

05-07-2019

Sjajan plasman Saše Petrića na Svjetskom kupu u Umagu

Karate reprezentativac i član budvanskog karate kluba "Stari grad" Saša Petrić, na Svjetskom Kup-u koji se održao u Umagu, u žestokoj konkurenciji između 35 država, ostvario fantastičan rezultat, osvojivši bronzanu medalju, i zauzevši treće mjesto u ukupnom plasmanu.

04-07-2019

Budva domaćin međunarodnog vaterpolo turnira U15

Budva će od 4. do 7. jula biti domaćin međunarodnog vaterpolo turnira za kategorije U15 koji se već četvrtu godinu zaredom održava u Crnoj Gori.

30-06-2019

Nikola Radenović proglašen za najboljeg boksera

Danas su bokseri bokserskog kluba "Budva" nastupili u Valjevu na medjunarodnoj reviji "Ljuba Vrapce".

28-06-2019

Nagrada za Bojanu Gojković

Aleksandar Klemenko predsjednik Bokserskog kluba "Budva" lično je nagradio bokserku Bojanu Gojković zbog postignutog izuzetnog uspjeha na nedavno održanom juniorskom prvenstvu Evrope u Rumuniji na kome je ona odbranila tron i pokazala da je jedna od najperspektivnijih bokserkisvijeta u svome uzrastu.

28-06-2019

Budva domaćin 12. Montenegro kupa u ritimičkoj gimnastici

Predstojećeg vikenda Budva će biti domaćin dvanaestog po redu Montenegro kupa u ritimičkoj gimnastici u organizaciji GK "Budva". Svečano otvaranje turinira na programu je sjutra, sa početkom u 11.30 h, u Mediteranskom sportskom centru.

26-06-2019

Zenović: Evropska elita opet stiže u grad odbojke

Ekipa Budve igraće u drugoj rundi kvalifikacija za Ligu šampiona protiv boljeg iz duela Mladost Brčko (BIH) i Benfika Lisabon (POR), odlučeno je danas žrijebom u sjedištu Evropske odbojkaške Konfederacije (CEV) u Luksemburgu.

25-06-2019

Predsjednik Carević primio crnogorske džiu džicu reprezentativce

Predsjednik Opštine Budva Marko Carević primio je danas crnogorske reprezentativce koji su na seniorskom takmičenju džiu džicu prvenstva Evrope u Bukureštu osvojili zlatna odličja.

22-06-2019

Crna Gora savladala Grčku na turniru u Potsdamu

Vaterpolisti Crne Gore u drugom kolu turnira u njemačkom Potsdamu savladali su selekciju Grčke 11:7 (1:1, 3:1, 2:0, 5:5). Podsjećamo, "ajkule" su na startu poražene od Italije 8:5, dok je Grčka izgubila od Njemačke 17:16.