Nalazite se ovdje: Naslovna >> Vijesti

Vijesti

07-12-2022

Petrovac danas sa Arsenalom u Radanovićima

Utakmice 19. kola, posljednjeg u jesenjem dijelu Meridianbet Prve crnogorske fudbalske lige, biće odigrane danas.

06-12-2022

Takmičari Karate kluba „Ris 21“ osvojili 16 medalja u Podgorici

Takmičari Karate kluba „Ris 21“ iz Budve učestvovali su na 43. Kupu Oslobođenja Podgorice i u veoma jakoj konkurenciji ostvarili sjajne rezultate, osvojivši šest zlatnih, četiri srebrne i šest bronzanih medalja, što je doprinjelo da klub u generalnom plasmanu zauzme visoko sedmo mjesto.

06-12-2022

Sjutra utakmice 19. kola, u Radanovićima rivali Arsenal i Petrovac

Utakmice 19. kola, posljednjeg u jesenjem dijelu Meridianbet Prve crnogorske fudbalske lige, biće odigrane sjutra.

06-12-2022

Uspjeh budvanskih karatista na turniru u Podgorici

Takmičari KK "Stari grad" postigli sjajne rezultate na karate turniru "43. Kup oslobođenja Podgorice", održanom proteklog vikenda u organizaciji Karate Kluba "Budućnost".

05-12-2022

Uspješan vikend za KK Basket Budva

Uspješan vikend za pionire i mlađe pionire KK Basket Budva, kadeti su tijesno poraženi u Igalu, dok su pioniri ovog kluba odigrali dvije utakmice i upisali dvije ubjedljive pobjede. Mlađi pioniri bili su ubjedljivi protiv ekipe Ulcinja.

05-12-2022

Odbojkašice Mediterana opravdale ulogu favorita

Odbojkašice Meditarana opravdale su ulogu favorita, u meču sa ekipom "Mrkojevići", i potpuno zasluženo obezbjedile plasman u narednu rundu najmasovnijeg takmičenja, tj 1/8 finala Kupa Crne Gore, saopštno je iz budvanskog kluba

04-12-2022

Apsolutna dominacija budvanskih boksera na Prvenstvu Crne Gore

Bokserski klub “Budva” je sa 9 zlatnih i 5 srebrnih medalja ubjedljivo najuspiješniji klub na Prvenstvu države za sve uzraste, koje je 3. i 4. decembra održano na Žabljaku.

04-12-2022

Ženska odbojkaška ekipa Druge osnovne škole osvojila prvo mjesto na državnom takmičenju

Ženska školska odbojkaška ekipa JU OŠ "Druga osnovna škola" je na jučerašnjem državnom takmičenju održanom u Baru, osvojila prvo mjesto.

03-12-2022

Učenici OŠ „Stefan Mitrov Ljubiša“ prvaci Crne Gore u odbojci

Učenici OŠ "Stefan Mitrov Ljubiša" danas su učestvovali na Državnom odbojkaškom takmičenju u Baru.

03-12-2022

Danas utakmice 18. kola, Petrovac protiv Iskre

Utakmicama 18. kola danas će biti nastavljeno takmičenje u Meridianbet Prvoj crnogorskoj fudbalskoj ligi.

02-12-2022

Odbojkašice Mediterana protiv Mrkojevića u 1/16 finala Kupa CG

Odbojkašice Mediterana gostuju u subotu, 3. decembra, ekipi Mrkojevića u meču 1/16 finala Kupa Crne Gore. Duel u Sportskom centru "Topolica" u Baru zakazan je za 14 časova.

02-12-2022

Fudbaleri Petrovca sjutra protiv Iskre

Utakmicama 18. kola sjutra će biti nastavljeno takmičenje u Meridianbet Prvoj crnogorskoj fudbalskoj ligi, a Petrovac će igrati protiv ekipe Iskre.

02-12-2022

Srbija i Gana spremni za osvetu Švajcarskoj i Urugvaju

Danas će biti kompletirani parovi osmine fala fudbalskog Svjetskog prvenstva u Kataru. Rasplet u grupama G i H, nekoliko reprezentacija želi da se revanšira „starim dužnicima“, sve selekcije imaju makar teorijsku šansu za plasman u osminu finala.

01-12-2022

Budvanski fudbaleri prvaci Crne Gore, djevojčice vicešampionke

Učenice i učenici OŠ "Stefan M. Ljubiša" danas su učestvovali na Državnom fudbalskom takmičenju u Podgorici i osvojili zlatnu i srebrnu medalju.

01-12-2022

Prvi put u istoriji žena sudi meč na Svjetskom prvenstvu

Francuskinja Stefani Frapart biće prva žena koja će suditi meč Svetskog prvenstva za muškarce i to večeras u 20 časova na stadionu ''Al-Bait'' u Kataru, saopštila je Međunarodna fudbalska federacija (FIFA).

30-11-2022

RK Budvanska rivijera: U CG rukometu ništa novo, Budvani i dalje dominiraju

U crnogorskom rukometu ništa novo, Budvani i dalje dominiraju. U derbiju prvog dijela prvenstva, Budvani su savladali Lovćen, rezultatom i tako ostali jedina neporažena ekipa poslije 10 odigranih kola, saopšteno je iz RK Budvanska rivijera.

30-11-2022

Stevović i Maličenko osvojili medalje na međunarodnom karate turniru “Grand Prix Montenegro 2022”

Takmičari Karate kluba “Stari grad” Uroš Stevović i Polina Maličenko prethodnog vikenda učestvovali su na VII internacionalnom turniru “Grand Prix Montenegro 2022” koji je održan u Igalu. Tom prilikom, Stevović je osvojio zlatnu i bronzanu medalju, a Maličenko bronzano odličje.

30-11-2022

Još jedan pehar u vitrinama: Boćari Maina treći na Novembarskom turniru Kalimanjca

Boćari Maina osvojili su treće mjesto na Novembarskom turniru Kalimanjca koji je održan u Tivtu povodom Dana opštine.

30-11-2022

Učenici OŠ „Stefan Mitrov Ljubiša“ postali prvaci države u basketu 3x3

Nakon što su proteklog vikenda osvojili Regionalno takmičenje u Herceg Novom, učenici OŠ „Stefan Mitrov Ljubiša“ bili su i najbolji na Državnom prvenstvu koje je održano juče u Baru i tako postali prvaci Crne Gore.

30-11-2022

RK Budvanska rivijera: Dođite da zajedno ispisujemo zlatne stranice budvanskog rukometa

Rukometni klub Budvanska rivijera obavještava i poziva sve ljubitelje rukometa da daju podršku na tribinama rukometašima Budve u utakmici sa Lovćenom, koja je na programu večeras.