Nalazite se ovdje: Naslovna >> Vijesti

Vijesti

04-08-2019

Počela 14. sezona crnogorskog fudbalskog šampionata

Fudbaleri Sutjeske pobijedili su Titograd u gostima 1:0, Iskra je savladala Grbalj u Radanovićima 3:2, dok su Kom i Zeta igrali bez golova na Zlatici, u mečevima prvog kola crnogorskog fudbalskog šampionata.

Trenutak odluke na Starom aerodromu dogodio se u 25. minutu. Kojašević je izborio penal, a siguran sa "bijele tačke" bio je Janković.

U Radanovićima je viđen dramatičan meč, koji je riješen u nadokndi vremena. Heroj Iskre bio je iskusni Miroje Jovanović koji je u 91. minutu postavio konačnih 3:2

Prethondo je Iskra vodila 2:0 golovima Maleševića i Obradovića, da bi "trikolori" za tri minuta stigli do izjednačenja. U 83. minutu je smanjio Đorđević, a u 87. Zečević poravnao 2:2.

Ipak, posljednju riječ imali su gosti...

U duelu povratniku u elitu Koma i Zete, mreže su mirovale.

Petrovac i Podgorica se igrali neriješeno pod Malim brdom 1:1. Domaćin je poveo pogotkom Kopitovića u 22. minutu, a remi je potpisao Čelebić koji je pogodio u 33.

U posljednjem meču kola, Budućnost u ponedjeljak igra protiv Rudara na kampu OFK Titograda.