Nalazite se ovdje: Naslovna >> Vijesti

Vijesti

30-10-2014

Crna Gora startovala porazom

Crna Gora je poražena od Srbije u "Pioniru" 25:21, na otvaranju kvalifikacija za EP, ali je ostavila dobar utisak i većim dijelom meča igrala ravnopravno sa rivalom. Ipak, početkom nastavka dogodio se pad u igri, Srbija je povela sa pet razlike i izabranici Ljubomira Obradovića nijesu uspjeli da to nadoknade.

Prvo poluvrijeme je donijelo ravnopravnu igru, ali su za nijansu ipak bolji bili domaći rukometaši.

Srbija je golom Đukića u 21. minutu imala tri gola prednosti (8:5), bilo je i 9:6, ali su se "crveni" golovima Božovića i Melića vratili u igru.

Srbija je nakon 30 minuta imala minimalno vodjstvo 10:9.

Naša selekcija je na početku nastavka izjednačila 10:10, ali je ubrzo krenula serija Srbije za ''plus 5'' - 16:11.

Božović i Petričević su smanjili na 16:13, ali kada je Đukić iz kontre sa igračem više vratio Srbiji pet golova prednosti 18:13, bilo je jasno da neće biti ništa od preokreta.

Srbija je do kraja rutinski sačuvala vodjstvo, za konačnih 25:21.